ČAJE LINEA​ FILTROFOGLIE PRESTIGE

Top gastronomie určitě ocení čaje Linea Filtrofoglie. Jsou to nejkvalitnější sypané čaje porcované do unikátních ručně sešívaných nylonových sáčků. Naše jedinečná nabídka obsahuje 14 druhů černých, zelených, ovocných a bylinkových čajů, takže si v ní každý najde to, co má rád. Stačí si jen vybrat!
Darjeeling FGFOP 
Černý čaj z Indie charakterizuje ostrá svěží chuť a ovocně-květinová vůně. Jde o brzký první sběr se zlatým nálevem, díky kterému má tento čaj svou jedinečnost.
Earl Grey Imperiale
Celosvětovou oblibu si i díky své výrazné chuti získal černý indický velkolistý čaj s bergamotovou silicí. Ochutnejte a oblibte si ho i Vy!
Sogno d’Amore
Přírodní ovocný čaj je bohatou a výraznou směsí. Obsahuje ibišek, šípky, rybíz, bez, pomerančovou kůru, meruňku, broskev, hrušku a přírodní aroma. Sogno d´Amore je čaj, který si zamilujete!
Gelsomino (Special Jasmine)
Čínský zelený velkolistý čaj s květy jasmínu je velmi oblíbenou čajovou směsí zejména díky svému okouzlujícímu aroma. Vůně jasmínu Vás přesvědčí!
Special Gunpowder
Světově nejpopulárnější čínský zelený čaj, jehož výjimečnost spočívá v listech zavinutých do malých granulí. Pokud jste ho ještě neochutnali, je na čase!
Orange Pekoe OP1
Černý čaj Orange Pekoe je nejrozšířenějším druhem čaje na Cejlonu a Jávě. Je charakteristický dlouhým vláknitým listem bez tipu, s květovým aroma. Vyzkoušejte ho!
English Breakfast
Tradiční ranní čaj podávaný k tradičním anglickým snídaním. Tento čaj je klasickou směsí kvalitních černých čajů z Indie a Cejlonu s výraznou vůní a chutí. Váš čaj na dobré ráno!
Rosa d’Inverno
Delikátní a lahodná směs, která obsahuje zelený japonský a černý čínský čaj s lístky růže. Tuto kombinaci Japonska a Číny si určitě oblíbíte!
Bancha Fiorito
Svěží a aromatická je směs zeleného japonského čaje Bancha a zeleného čínského čaje s jasmínem. Jde o povzbudivý květinový čaj s velkými čajovými lístky, který Vás určitě zaujme.
Marrakech Mint
Tradice se projevila v harmonické směsi zeleného čínského čaje Gunpowder. Ve spojení s listy máty vytváří jedinečnou kombinaci a čaj, který je jednoduše třeba ochutnat!
Frutti di Bosco
Přírodní ovocný čaj, který má díky svému složení uklidňující účinek. Může za to zejména ibišek, šípek, jablko, bez, borůvka, měsíček a přírodní aroma. O jeho účinku se přesvědčíte hned!
Pai Mu Tan
Výjimečný a ojedinělý je bílý čaj s medovým nádechem. Má lehký a jemný charakter, který určitě mnozí z Vás ocení. Čaj Pai Mu Tan pochází z čínské provincie Fukien.
Relax
Pokud si potřebujete odpočinout a na chvíli vypnout, přírodní bylinkový čaj Relax je tím pravým do vašeho šálku. Tato jedinečně jemná směs bylinek má skutečně relaxační účinek.
Finocchio/Liquirizia
Fenykl a lékořice – to jsou hlavní bylinky, které obsahuje čaj zlepšující trávení. Tato delikátní směs bylinek Vám tak pomůže s Vaším trávením.

ČAJE LINEA NATURSAN

Tradiční čaj, ale i originální čaj nevšedních směsí – to je jen něco ze široké škály čajů série Linea Natursan. Nejen, že chuť těchto čajů je výjimečná, ale ani balení v ničem nezaostává. Každá krabička obsahuje 25 sáčků zabalených do vkusně pomalované fólie. Dostali jste chuť na čaj Linea Natursan? Stačí si jen vybrat!
100% Bio
Čínský zelený čaj s nízkým obsahem kofeinu. Je tmavě-žluté barvy s travnatým aroma. V první řadě však zcela Bio, proto si dopřejete pravý doušek přírody!
Verde al limone
Čínský zelený čaj, zušlechtěný citrusovou kůrou a aromatizovaný citrónem. Charakterizuje ho jemně voňavé aroma a zároveň slabá trpkost. Čaj Verde al limone má slabě-žlutou barvu, což předurčuje už jeho název. Ochutnejte tento čaj s nádechem citrónu!
Bancha Fiorito
Zelený květinový čaj s výrazným ovocným aroma je zázračnou čajovou směsí. Připravená je z japonského zeleného a čínského voňavého jasmínového čaje. Dopřejte si chuť Dalekého východu i Vy doma!
English Breakfast
Anglický čaj je pro Angličana něco jako národní symbol. Dejte mu šanci i Vy! Tato tradiční a světoznámá směs obsahuje černé čaje z Indie a Cejlonu. Očaruje Vás silnou a plnou chutí, kterou si vychutnáte nejen o páté, ale kdykoli budete mít chuť.
Earl Grey
Čaj z jedné z nejznámějších čajových oblastí, to je černý indický velkolistý čaj. Earl Grey obsahuje bergamotovou silici, i díky které má výraznou a celosvětově oblíbenou chuť.
Gelsomino
Zelený čaj s jasmínem – jeden z renomovaných voňavých čínských zelených čajů. Připravený je ze zeleného čaje, přičemž je v průběhu výroby obohacen perfektně aromatizovanými jasmínovými květy. Získává tak voňavou osvěžující, dlouho trvající jasmínovou chuť.
Bacche di Bosco
Čaj s bohatou lesní směsí, která obsahuje ibišek, šípek, citrusovou kůru a nakrájené sušené ovoce. Není divu, že je tato směs voňavá (ovocné aroma), avšak neobsahuje kofein. Pokud tedy preferujete bezkofeinové čaje, Bacche di Bosco je ten pravý čaj pro Vás!
Pesca-Mela
Pesca-Mela je ovocný čaj broskev a jablko spojený s lesní směsí ibišku, šípku, citrusové kůry a nakrájeného sušeného ovoce. Výsledkem je tak voňavý čaj s ovocným aroma. Pesca-Mela se také řadí k čajům bez kofeinu.
Arancio-Cannella-Vaniglia
Arancio-Cannella-Vaniglia je ovocný čaj s bohatou aromatickou směsí bez kofeinu. Obsahuje pomeranč, skořici a vanilku, což ve výsledku představuje výjimečnou chuť i vůni. Ochutnejte a přesvědčte se sami!
Relax
Čaj „Bylinkový Relax“ – to je lahodná a uklidňující směs. Může za to heřmánek, lipový květ, chmel, vrbová kůra, máta peprná, citrónovník, mučenka, hlohové květy a listy, fenyklová semínka, levandulové květy, listy mařinky vonné a listy majoránky. To všechno se spojilo, abyste si mohli dopřát úžasný šálek relaxu!
Camomilla
Heřmánkový čaj je nejznámější díky svému uklidňujícímu účinku. Obsahuje vcelku sušené heřmánkové květy, což zvyšuje jeho kvalitu a řadí se tak k tradičně vyhledávaným čajům. Na heřmánek je přece čas vždy, nejen když jste nemocní!
Menta-Verbena
Potřebujete podpořit trávení či celkově uklidnit svůj organismus? Bylinkový čaj s mátou a citrónovou kůrou Menta-Verbena je tím správným čajem pro Vás!

Navíc si celou nabídku těchto čajů si můžete dopřát i jako letní osvěžení s ledem, limetkou a slámkou. Čaj se přece nepije jen v zimě.