Z RNKOVÁ KÁVA

Zrnková káva Musetti pochází ze stejnojmenné severoitalské pražírny. Roku 1934 ji v historickém městě Piacenza založil Luigi Musetti. Navzdory tomu, že firma a káva Musetti v průběhu 75leté existence dosáhla obrovského rozmachu a káva se vyváží do více než 40 zemí světa, stále je výhradně v rukou rodiny Musetti. Tato tradice zaručuje kávě Musetti osobní zodpovědnost za kvalitu výsledných produktů značky.
L’Unico
Složení kávy: 85% arabika, 15% robusta.
Káva L’Unico je doslova unikátní směsí luxusních arabik, přivedených k dokonalosti přidáním nejkvalitnější indické robusty. Takto připravené espresso je výrazně aromatické a v jeho chuti převládají ovocně-květinové tóny. Příchuť kávy, která připomíná chuť vyzrálých broskví, zůstává dlouho na jazyku a přinutí Vás dát si další šálek kávy. Káva L’Unico je už podle názvu jedničkou mezi italskými kávami ve Velké Británii.
Evoluzione
Složení kávy: 100% arabika, CSC.
Káva Evoluzione je vítězem několika nezávislých degustací a právem se pyšní mezinárodním certifikátem kvality CSC. Tato káva, která je směsí pečlivě vybraných arabik, je oproti konkurenčním značkám výjimečná svojí vyrovnanou chutí bez výrazné kyselosti. Aroma kávy Evoluzione je okouzlující díky nádechu citrónových květů. Stačí si přivonět.
Cremissimo (Bar)
Složení kávy: 73% arabika, 27% robusta.
Káva Cremissimo představuje zlatý střed naší nabídky a zároveň i nejžádanější směs mezi milovníky kávy a majiteli restaurací. I přes nenáročnou přípravu se tato káva pyšní výraznou a krémovou pěnou a vyrovnanou chutí, která má velmi široké spektrum (od oříškové chuti až po čokoládovou). Bylo by hříchem ji neochutnat!
Grand Cru
Složení kávy: 80% arabika, 20% robusta.
Káva Grand Cru je „vlajkovou lodí“ značky Musetti. Je směsí těch nejlepších kávových zrn (šesti arabik a dvou robust) z třech kontinentů. Káva znalců – i takto se Grand Cru díky své jemné chuti nazývá. Balí se výhradně do tříkilových plechovek, které se nasazují přímo na mlýnek. Staňte se znalcem kávy i Vy!
Rossa
Složení kávy: 60% arabika, 40% robusta.
Skutečně výrazná, dlouho trvající ryze kávová chuť – to je to, co Vám poskytne káva Rossa. Právě kvůli její skvělé chuti ji milují kávičkáři z jižní Evropy. Přidejte se k nim i Vy!